Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Kończymy dzisiaj rok szkolny 2019/2020. W tym szczególnym dniu chcemy serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły, wspieranie inicjatyw, włączanie się w organizowanie akcje i przedsięwzięcia oraz wspólne dążenie do rozwoju dzieci.

Przede wszystkim chcemy Państwu podziękować za współpracę w ostatnim czasie, czasie pandemii. Stanęliśmy przed nowym dla nas wszystkich wyzwaniem kształcenia na odległość. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, współpracy i wytrwałości wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy lub ukończyli szkołę.

Drodzy Uczniowie Gratulujemy Wam zdania dodatkowego egzaminu jakim była nauka zdalna. Teraz życzymy Wam zasłużonego odpoczynku
i bezpiecznego powrotu do ławki szkolnej 1 września.

Uczniom klas VIII dziękujemy za osiem wspólnie spędzonych lat, życząc również realizowania pasji i samych dobrych wyborów życiowych.

Dyrekcja,

Grono Pedagogiczne