29 maja 2019r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym odbyła się XVII aukcja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku.

Corocznie samą licytację poprzedził spektakl artystyczny w wykonaniu warsztatowej grupy teatralnej o nazwie „Szał dzika”. Widzowie mieli możliwość obejrzenia pięknego, wzruszającego i zachwycającego przedstawienie pt. „Bo świat to my”. Po jego zakończeniu publiczność nagrodziła je owacjami na stojąco, a następnie goście zostali zaproszeni na aukcję. Licytacja prac zakończyła się sukcesem – piękne obrazy, wytwory ceramiczne, przedmioty użytkowe znalazły nowych właścicieli. Uczestnicy aukcji mogli także wspomóc działalność Warsztatu kupując prace w wolnej sprzedaży. Propozycje przygotowane przez twórców – artystów pracujących na co dzień z terapeutami cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Niepowtarzalność i piękno to cechy, które opisują każde z nich.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na to wydarzenie.

29 maja 2019r. w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym odbyła się XVII aukcja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brzesku . Corocznie samą licytację poprzedził spektakl artystyczny w wykonaniu warsztatowej grupy teatralnej o nazwie „Szał dzika”. Widzowie mieli możliwość obejrzenia pięknego, wzruszającego i zachwycającego przedstawienie pt. „Bo świat to my”. Po jego zakończeniu publiczność nagrodziła je owacjami na stojąco, a następnie goście zostali zaproszeni na aukcję. Licytacja prac zakończyła się sukcesem – piękne obrazy, wytwory ceramiczne, przedmioty użytkowe znalazły nowych właścicieli. Uczestnicy aukcji mogli także wspomóc działalność Warsztatu kupując prace w wolnej sprzedaży. Propozycje przygotowane przez twórców – artystów pracujących na co dzień z terapeutami cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Niepowtarzalność i piękno to cechy, które opisują każde z nich.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na to wydarzenie.

{gallery}aukcjaWTZ{/gallery}