W czwartek 26 listopada opiekunki SKO, wychowawcy świetlicy, Samorząd Uczniowski oraz ZHP zorganizowali dyskoteki andrzejkowe dla klas 1-3 i 4-6. Dyskotekę dla klas 1-3 uatrakcyjniły cudowne i tajemnicze czarownice, w które wcieliły się panie: Ewa, Magda i Joanna. Zachęcały dzieci do zabawy, prowadziły je oraz organizowały konkursy. Były także wróżby andrzejkowe przygotowane przez harcerzy.

Uczniowie klas 4-6 uczyli się układu tanecznego prowadzonego przez panią Monikę. Uczestnicy wzięli udział w konkursie. Najlepsi tancerze zostali nagrodzeni. Podczas dyskoteki czynna była Słodka Kawiarenka ph. „Smacznie i zdrowo”, przygotowana i prowadzona przez rodziców. Przez cały czas gościła tłumy dzieci, rodziców i nauczycieli. Dochód z biletów wstępu i sprzedaży produktów w kawiarence przeznaczony zostanie na zakup nagłośnienia w naszej szkole.

To był niezapomniany wieczór, który przebiegał w cudownej atmosferze. O doskonały dobór repertuaru muzycznego zadbali panowie Marcin i Seweryn. Serdecznie podziewania składamy Panu Stanisławowi, który udostępnił nam sprzęt nagłaśniający i oświetlenie, bez których trudno byłoby zorganizować taką dyskotekę.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za okazaną pomoc i duże zaangażowanie w prowadzenie dyskoteki.

{gallery}andrzejki2015{/gallery}