To szczególny dzień w naszej szkole. Obchodziliśmy go już po raz drugi. Był bardzo kolorowy i wesoły. Zespoły klasowe wykonały i nosiły w tym dniu ciekawe oraz zabawne charakterystyczne dla danej klasy gadżety. Były gry, zabawy, konkursy oraz występy.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się kąciki tematyczne: plastyczny, muzyczny, sportowy, rzadkich talentów oraz mody dziecięcej. Atrakcją był międzyklasowy konkurs krzesełkowy o „Uścisk dłoni Pani Dyrektor”. Rywalizowali uczniowie, a także nauczyciele.

To był bardzo udany dzień, podczas którego przekonaliśmy się ile radości daje wspólna zabawa. Obchody tego dnia zostały wpisane już na stałe w kalendarz imprez szkolnych. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców, która czynnie włączyła się w obchody tego dnia!

{gallery}dzien_ucznia_2015{/gallery}