Konkurs odbył się w dniu 08.05.2018 i wzięło w nim udział 11 uczniów klas 6a, 6b i 6c. Uczniowie mieli do rozwiązania 5 zadań otwartych.

Za prawidłowo rozwiązane zadania można było uzyskać łącznie 21 pkt. Konkurs przeprowadzono zgodnie z regulaminem.
Zadania o treści praktycznej dotyczyły bankowości, obliczeń pieniężnych i oszczędzania. Przydatne okazały się ostatnio zdobyte na lekcjach matematyki wiadomości i umiejętności w zakresie rozwiązywania zadań z treścią za pomocą równań i obliczeń procentowych. Konkurs trwał 45 minut.
Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: mgr Beata Derus i mgr inż. Aleksandra Jaworska.

A oto wyniki konkursu:
I m. Julia Strojny 6c
II m. Wiktoria Włodarczyk 6a
III m. Emilia Majdyś 6a

Do drugiego etapu konkursu przechodzą: Julia Strojny 6c, Wiktoria Włodarczyk 6a i Emilia Majdyś 6a.

Serdecznie gratulujemy!

** UWAGA**
II etap Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno – Ekonomicznego SKO odbędzie się we środę 6 czerwca 2018 r.

{gallery}essko2018{/gallery}