W dniu 17 kwietnia 2015 roku w naszej szkole odbył się II Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły Ignacym Łukasiewiczu dla uczniów klas IV. W zmaganiach startowały trzyosobowe drużyny, które odpowiadały na pytania dotyczące życia i działalności Ignacego Łukasiewicza. Musiały także rozpoznać z jakim etapem życia wielkiego wynalazcy związane były przygotowane materiały.

Wszyscy uczniowie wykazali się obszerną i bogatą wiedzą o patronie naszej szkoły. Zwyciężyli uczniowie klasy IV a w składzie: Maja Czerczak, Aleksandra Reczek, Maciej Mocię. Uczniowie klasy IV b i IVc zdobyli drugie miejsce. Na zakończenie uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy. Organizatorem konkursu, który na stałe wpisał się w harmonogram SPW była mgr Barbara Turlej.

{gallery}konkurs_patron{/gallery}