4 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbył się III Szkolny Dzień Integracji. To był szczególny dzień. Rozpoczął się od spotkania uczniów klas 1 – 3 na dużej sali gimnastycznej ze św. Mikołajem. Każda klasa na tę okoliczność przygotowała piosenkę , którą zaśpiewała Mikołajowi przed otrzymaniem prezentów. Uczniowie klas starszych brali udział w klasowych mikołajkach.

Następnie poszczególne grupy wykonywały elementy dużej, papierowej szkolnej choinki oraz ozdobne bombki na nią. Końcowy efekt można podziwiać na holu szkolnym. Wszyscy uczestniczyli także w przedstawieniu przygotowanym przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzesku. Istniała także możliwość zakupu prac świątecznych w ich wykonaniu.

Zbliżający się czas świąteczny wyzwala w nas potrzebę bliskości z innymi ludźmi, przyjaźni i chęć niesienia pomocy innym.

W tym dniu panowała wyjątkowa atmosfera życzliwości  i wzajemnej współpracy wśród wszystkich uczniów i nauczycieli.

{gallery}iiiszkolnydzieintegracji{/gallery}