26 listopada odbył się apel otwierający obchody trzydziestej rocznicy powstania naszej szkoły. Rocznice są zawsze okazją do wspomnień, ale także do marzeń i planów na przyszłość . W takie właśnie akcenty będzie obfitowało świętowanie 30–lecia szkoły.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przedstawiła szczegółowy plan tych obchodów. Podczas apelu odsłonięta została symboliczna trzydziestka, na którą złożyły się fotografie z życia szkoły z tych trzydziestu lat. Odsłonięcia dokonali dyrektorzy pan Józef Kaczmarczyk, pani Stanisława Jeleń , pani Urszula Białka oraz pani Maria Kieć.

Podczas wystąpień padło wiele ciepłych i serdecznych słów zarówno pod adresem byłej, jak i obecnej Dyrekcji. Były wspomnienia, podziękowania, łzy wzruszenia, przyjacielskie uściski oraz kwiaty. Uroczystość uświetnili uczniowie klas pierwszych piosenką Janusza Kofty „Pamiętajcie o ogrodach” oraz uczniowie klasy 3c piosenką pt.”Dobre rady”.

„Zostawiajmy po sobie dobre imię i trwałą pamięć wśród śmiertelnych, aby nasze życie nie przeszło nadaremnie…”


{gallery}30lecie_szkoly{/gallery}