W dniu 5 maja 2015 roku o godzinie 17:00 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku odbyło się spotkanie pod hasłem „ Zjedź z autostrady życia- znajdź czas dla swojego dziecka”. Spotkanie zorganizowane zostało przez Komendę Powiatową Policji w Brzesku przy współpracy Urzędu Miasta Brzeska i RCKB w Brzesku.

Główny cel przedsięwzięcia to zwrócenie uwagi rodzicom, jak ważny jest czas który poświęcają swoim dzieciom, jak również o przekazanie rodzicom informacji z jakimi zjawiskami/zagrożeniami może spotkać się ich pociecha w Internecie Spotkanie uświetnił występ dzieci z kółka teatralnego „Humorek” pt. „Zagubiony czas”, który najlepiej odzwierciedlił współczesny problem wolnego czasu poświęcanego na co dzień dzieciom.

Na zakończenie Zastępca Burmistrza oraz Komendant Policji wręczyli nagrody laureatom konkursu plastycznego pt. „Ja i moja rodzina w czasie wolnym”. Na konkurs wpłynęło 118 prac plastycznych wykonanych różnorodnymi technikami. W dwóch kategoriach nagrodzono łącznie 9 uczestników.

W kategorii uczniowie klas IV- VI ze szkół podstawowych III miejsce otrzymała Aleksandra Reczek uczennica kl. IV a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ignacego Łukasiewicza w Brzesku. Gratulujemy sukcesów.

{gallery}konkurs_moja_rodzina{/gallery}