10 czerwca 2021 r. w Nowym Targu odbyły się Finały Małopolskich Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
Przy pięknej, słonecznej pogodzie uczestnicy rywalizowali na nowotarskim lotnisku w ośmiu konkurencjach w czterech kategoriach wiekowych. W wyjeździe organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Brzesku udział wzięli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzesku, którzy startując jako PSP 2 Brzesko wywalczyli 4 medale.
Największy sukces odniosły podopieczne Renaty Rożkowicz, które w kategorii dziewcząt ur. 2006-2007 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) wywalczyły tytuł Mistrzyń Małopolski. Złoty medal „wybiegały” Gabriela Ryba, Rozalia Plichta, Kinga Witek, Olivia Mietła, Gabriela Migdał, Natalia Gicala i Maja Leśniak.
Srebrny medal zdobyły dziewczęta startujące w kategorii Igrzysk Dzieci – grupa 2008-2009. Skład wicemistrzyń województwa: Maja Libera, Wiktoria Bochenek, Martyna Mendel, Amelia Miterka, Lena Łukowicz, Maria Koczwara i Emilia Nosal.
Świetnie spisały się również najmłodsze uczestniczki zawodów czyli dziewczęta z rocznika 2010 i młodsze. Biegnąc w składzie Weronika Stachera, Klara Plichta, Milena Kurtyka, Wiktoria Rudek, Oktawia Mikos, Berenika Kramer i Laura Mikos osiągnęły trzeci stopień podium.
Również brązowe medale zawisły na szyjach najmłodszych chłopców, którzy pod kierunkiem Marcina Gromadzkiego pobiegli w składzie: Szymon Wawryka, Maciej Sambor, Szymon Szewczyk, Karol Sala, Leon Pukal i Szymon Put.
Ich starsi koledzy z rocznika 2008-2009 zajęli szóstą pozycję, a drużyna występowała w następującym
zestawieniu: Franciszek Oleszczuk, Igor Dragun, Kajetan Filipowski, Filip Sala, Wiktor Karecki i Szymon Mietła.
Oprócz zawodów drużynowych wyłaniano również indywidualnych medalistów we wszystkich konkurencjach biegowych. Reprezentanci brzeskiej „Dwójki” zdołali wywalczyć dwa brązowe medale. Zdobyli je Maja Libera i Franciszek Oleszczuk.