„pisarzem zostaje się, tylko pisząc”

Éric-Emmanuel Schmitt

Czym jest Kuźnia Literacka?

To przestrzeń dla wszystkich uczniów, którzy lubią obserwować, myśleć, rozmawiać, którzy chcą pisać i podzielić się swoją twórczością z innymi. To miejsce dla tych, którzy tworzą „do szuflady”, ale zdecydowali się ją otworzyć i udostępnić jej zawartość, a także dla tych, którzy mają już swoje osiągnięcia literackie.

Publikujemy tu napisane przez uczniów artykuły, wywiady, własną twórczość literacką oraz inne teksty nadesłane do redakcji. Zespół Kuźni, czyli uczniowie naszej szkoły, udostępni je czytelnikom po wcześniejszej weryfikacji i korekcie.

Zachęcamy do pisania. Mamy nadzieję, że to miejsce będzie żyło dzięki Wam i Waszym tekstom. Nasz adres e-mail:

kuznia.literacka@sp2brzesko.pl

Zespół Kuźni Literackiej

Zespół Kuźni Literackiej:

redaktor naczelny: Julia Filipowska

zastępca redaktora naczelnego: Zofia Pacura

zespół redakcyjny: Julianna Stawiarz, Antonina Rosa, Szymon Łagosz, Dawid Pilarski, Emilia Płachta, Julia Nadolnik

opiekun: mgr Magdalena Zachara

Wywiady