15 kwietnia 2015 r. odbył się I etap Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno – Ekonomicznego SKO. Do konkursu przystąpiło 15 szóstoklasistów, którzy mieli do rozwiązania 5 zadań otwartych. Zadania dotyczyły oszczędzania, obliczeń pieniężnych, obliczania cen po obniżkach i obliczanie podatku oraz zysku ze sprzedaży. Za prawidłowo rozwiązane zadania można było uzyskać łącznie 24 pkt. Konkurs przeprowadzono zgodnie z regulaminem.

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: mgr Agnieszka Węgrzyn oraz mgr inż. Aleksandra Jaworska.

Wyniki I etapu:

I miejsce: Klara Kaczmarek 6 b

II miejsce : Maja Kluz

III miejsce : Dawid Hebda 6 c i Klaudiusz Duda 6 a

Do drugiego etapu konkursu ( po dogrywce ) przechodzą: Klara Kaczmarek, Maja Kluz i Klaudiusz Duda. Serdecznie gratulujemy!

II etap Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno – Ekonomicznego SKO odbędzie się w czwartek 14 maja 2015 r.