13 stycznia 2017r. reprezentacja PSP nr 2 w Brzesku wraz z innymi uczestnikami, wybrała się do Kluszkowców, gdzie zaplanowano mistrzostwa naszej gminy w narciarstwie alpejskim dziewcząt i chłopców szkół podstawowych i gimnazjów.

Opiekunowie wyjazdu – mgr Marcin Gromadzki, mgr Sławomir Rydz i mgr Mateusz Urban, wyselekcjonowali dwudziestu dwóch zawodników z brzeskiej „Dwójki”, którzy rywalizowali w kategoriach uczniów klas I-IV oraz V-VI. Na świetnie przygotowanej trasie stacji narciarskiej „Czorsztyn-ski”, nasi reprezentanci wywalczyli cztery medale. Mistrzynią gminy Brzesko w kategorii dziewcząt klas V-VI została Karolina Laska, a brązowy medal przypadł w udziale Marii Augustyn. Z kolei wśród zawodników z klas I-IV, wicemistrzami w swoich kategoriach zostali Martyna Augustyn i Wiktor Piwowarski. Najmłodszą uczestniczką wśród dziewcząt była Basia Zoremba z klasy IIIc, która z tej okazji została uhonorowana pamiątkowym medalem.

{gallery}mistrz_brzesko_2017{/gallery}