11 maja 2022 r. w Hali Sportowej w Kamienicy (pow. Limanowski) odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej „czwórek” chłopców. Wraz z naszymi reprezentantami, w zawodach udział wzięli mistrzowie sześciu rejonów ze szkół podstawowych z Krakowa, Andrychowa, Kobylanki, Niepołomic i Załucznego.

W fazie grupowej nasza szkoła wygrała z SP Kobylanka 2:1 oraz uległa SP 87 Kraków 0:2. W meczach decydujących o medalach spotkaliśmy się z SP Niepołomice Jazy (porażka 1:2) oraz z drużyną z SP 2 Andrychów. Zwycięstwo 2:0 sprawiło, że w ostatecznej klasyfikacji zajęliśmy 3. miejsce, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Małopolski! Złoty medal przypadł w udziale SP 87 Kraków.

Zespół PSP 2 Brzesko występował w składzie: Piotr Dumieński, Igor Gałek, Bartosz Kasperek, Leon Kraj, Leon Pukal, Szymon Ropek, Bartosz Smoleń, Konrad Sowa, Jakub Stalmach i Patryk Szałas. Trenerem drużyny był Szczepan Smoleń.