Lp. Przedmiot Nauczyciel
1.  

 

 

edukacja przedszkolna

  •   Bogusz Kinga
  •  Ciuruś Beata
  •  Klimek Edyta
  •  Łagowska Barbara
  •  Misina Anna
  •  Mleczko Daria
  •  Nowicka Monika
  •  Pięciak Agnieszka
  •  Pitaś Kornelia
  •  Put Maria
  •  Skóra Edyta
  • Zięba Magdalena
  •  Zych-Witowska Dorota
2. edukacja wczesnoszkolna
  • Armatys Magdalena
  • Brzyk Klaudia
  • Bukowicz Ewa
  • Cebula Maria
  • Fuczek Bogumiła
  • Gawenda Urszula
  • Gibas Elżbieta
  • Góra Lidia
  • Haber Iwona
  • Kania Katarzyna
  • Kubik Katarzyna
  • Lambert Justyna
  • Lechowicz Katarzyna
  • Łanocha Natalia
  • Pleszczyńska Klaudia
  • Serwatka Anna
  • Stanisz Barbara
  • Szot Teresa
  • Zając Barbara
3. język polski
  • Cieślik Anna
  • Habryło Grażyna
  • Karaś Ewa
  • Kossoń Joanna
  • Krzemień Paweł
  • Krzysztof Iwona
  • Podłęcka Agata
  • Sowa Magdalena
  • Zachara Magdalena
4. język angielski
  • Cebula Anna
  • Kasperska Jadwiga
  • Lechowicz Katarzyna
  • Łupińska-Toroń Ewa
  • Mitera Magdalena
  • Pawlina-Martyka Alicja
  • Płachta Magdalena
  • Pływacz Beata
  • Soból Paulina
  • Stanczykiewicz Kamil
  • Tryba Agnieszka
5. język niemiecki
  • Marta Surowiec
  • Wolsza Beata
  • Samborska-Wandzich Marta
6. język francuski  Krzysztof Iwona
7. historia, wos
  • Górczewski Konrad
  • Pstrąg Dorota
  • Sowa Magdalena
  • Wadycki Marek
  • Zagrodzka Renata
8. matematyka
  • Derus Beata
  • Klebert Agnieszka
  • Kołodziej Joanna
  • Stolińska Maria
  • Szydek Małgorzata
  • Węgrzyn Agnieszka
9. fizyka
  • Stós-Bezkorowajna Marta
  • Szyc Elżbieta
10. chemia
  • Góra Małgorzata
  • Stós-Bezkorowajna Marta
11. geografia
  • Koczwara Agata
  • Krzywda Robert
12. biologia

przyroda

  • Góra Małgorzata
  • Hebda-Sitko Joanna
  • Szyszka-Dziedzic Monika
13. muzyka
  • Piotrowski Andrzej
14. plastyka
  • Babraj-Pikulska Małgorzata
  • Mardoń Magdalena
15. technika
  • Chrabąszcz Jerzy
  • Jawor Piotr
16. edukacja dla bezpieczeństwa
  • Jawor Piotr
17. informatyka
  • Białka Urszula
  • Chrabąszcz Jerzy
  • Grabarz Edyta
  • Krzemień Paweł
  • Krzywda Robert
  • Pikulska-Babraj Małgorzata
  • Szydek Małgorzata
18. religia
  • ks. Chełmecki Stanisław
  • s. Jurczyńska Beata
  • s. Leśniowska Drota
  • ks. Minorczyk Marcin
  • ks. Werner Wojciech
  • s. Totoń Dorota
19. wychowanie fizyczne
  • Bednarczyk-Fido Magdalena
  • Gromadzki Marcin
  • Hamielec Renata
  • Kural Urszula
  • Mardoń Magdalena
  • Olchawska Magdalena
  • Rożkowicz Renata
  • Sacha-Michałek Patrycja
  • Sakowicz Robert
  • Smoleń Szczepan
  • Szewczyk Radosław
  • Urban Mateusz
  • Witek Rafał
  • Smoleń Szczepan
20. Pedagog wspierający
  • Baja Regina
  • Bednarczyk -Fido Magadalena
  • Bochenek Paulina
  • Gnyla Magdalena
  • Łanocha Anna
  • Knaga Katarzyna
  • Reczek Monika
  • Sacha-Michałek Patrycja
  • Samborska-Wandzioch Marta
  • Surowiec Marta
  • Stempak Edyta
  • Turlej Barbara
  • Tarczoń Katarzyna
  • Zaczyńska Justyna
21. wychowawca świetlicy
  • Biernat Urszula
  • Brzyk Klaudia
  • Kołodziej Konrad
  • Kozub Seweryn
  • Łagowska Barbara
  • Opach-Cyrazy Barbara
  • Osika Karolina
  • Pabian Maria
  • Piotrowska-Wróbel Joanna
  • Polkowska Anna
  • Pytel Patrycja
  • Sajdak Magdalena
22. logopedia
  • Filip Małgorzata
  • Grudzień Wioletta
  • Michoń Katarzyna
23. zajęcia specjalistyczne
  • Budnik Monika
  • Bułat Bernadeta
  • Cieślik Anna
  • Knaga Katarzyna
  • Kraj Lidia
  • Krzysztof Iwona
  • Piotrowska-Wróbel Joanna
  • Pytel Patrycja
  • Urban Małgorzata
  • Urban Mateusz
  • Witek Aneta
  • Wolsza Beata
24. biblioteka
  • Rudnik Małgorzata
  • Sarlej Jolanta
25. pedagog szkolny
  • Szymańska Bogumiła
  • Zagrodzka Renata
26. psycholog
  • Wolańska-Sitarz Joanna
27. doradca zawodowy
  • Witek Aneta