W Zespole Szkolno-Przedszkolnym rusza coroczna akcja „Od nas paka dla zwierzaka”

Celem akcji jest zorganizowanie pomocy dla bezdomnych zwierząt, przebywających w schroniskach i azylach dla zwierząt. Pomoc polega na przekazaniu potrzebującym zwierzętom darów zebranych w naszej szkole.

Prosimy o przynoszenie:
– dobrej jakości karmy dla psów i kotów (suchej i w puszkach),
– czystych koców, kołder, ręczników, prześcieradeł znajdujących się w bardzo dobrym stanie
– wszelkich akcesoriów i zabawek dla zwierząt

Mogą to być rzeczy nowe lub używane, ale nie takie, które są już niepotrzebne, zaś ich stan nie jest najlepszy.
Dary dla zwierzaków zbieramy codziennie od 4 do 19 października br. podczas pierwszych długich przerw międzylekcyjnych (11:30 – 11:50) w pomieszczeniu w szatni pawilonu A (014).
Uczniowie klas 1-3 mogą zostawiać dary w pudełku w pobliżu świetlicy szkolnej. Przy wejściu głównym do szkoły od strony ul. Królowej Jadwigi można składać również przyniesione rzeczy w specjalnym, opisanym pudełku. Do przynoszonych darów prosimy dołączyć opis: imię, nazwisko, klasa.

Akcja trwa do 19 października 2021r.

Włączenie się do akcji nagradzane będzie pozytywnym wpisem z zachowania, ale przede wszystkim jest to satysfakcja i realna pomoc zwierzętom.

Zapraszamy wszystkich do udziału zbiórce!