16 października 2015r. odbyła się uroczysta Gala finałowa konkursu dla opiekunów SKO, którzy wykazali się największym zaangażowaniem i kreatywnością. Uroczystość  prowadził znakomity prezenter telewizyjny Maciej Kurzajewski.

 

Galę uświetnili  swoją  obecnością ludzie wielkiego sukcesu, o którym opowiadali w bardzo  ciekawy sposób:

– Rafał Sonik – zwycięzca „Dakaru”

– ks. Andrzej Augustyński – szef  Stowarzyszenia SIEMACHA

– Ewa Małyszko – pasjonatka gry w squasha, prezes zarządu PKO BP.

Rozmawiali o motywacjach, autorytetach  i możliwościach zaszczepienia w dzieciach pasji

Najważniejszym punktem wieczoru było wręczenie nagród dla opiekunów SKO. Wśród nagrodzonych znalazły się opiekunki SKO z naszej szkoły: Ewa Bukowicz i Iwona Haber. Odebrały je z rąk Wiceprezesa  Zarządu PKO BP Jacka Obłękowskiego i Dyrektor  Biura Młodego Klienta Małgorzaty Kocoń

{gallery}gala_den{/gallery}