14 czerwca 2022 r. dziewczęta z naszej szkoły brały udział w powiatowych zawodach w piłce nożnej “szóstek”. Zmagania polegały na rozegraniu dwóch turniejów, podzielonych na dwie kategorie wiekowe. Zarówno w rywalizacji Igrzysk Dzieci jak i Igrzysk Młodzieży Szkolnej, nasze reprezentantki zdobyły pierwsze miejsca, wygrywając wszystkie mecze, nie tracąc przy tym żadnej bramki.
Na zakończenie odbył się mecz towarzyski, w którym na przeciw siebie stanęły dwie nasze ekipy wynik pojedynku to 3:3

 

Składy drużyn:
Dziewczęta młodsze – Martyna Chudyba, Magdalena Kołodziej, Weronika Kubala, Milena Kurtyka, Emilia Płachta, Wiktoria Płachta, Klaudia Salamon, Weronika Stachera. Opiekun Konrad Kołodziej.

Dziewczęta starsze – Wiktoria Bochenek, Maja Libera, Maja Łanocha, Amelia Miterka, Ksenia Nowak, Anna Janas, Anna Salamon, Barbara Zoremba. Opiekun Mateusz Urban.