W Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku odbył się finał Mistrzostw Małopolski Igrzysk Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców. Po wygraniu gminnych oraz rejonowych eliminacji w Dąbrowie Tarnowskiej, prawo startu w tej imprezie zapewnili sobie uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzesku.

W finałowych zmaganiach wystąpiło 5 zespołów, które grając systemem „każdy z każdym” wyłoniło spośród siebie Mistrza Małopolski. Została nim Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu, która w decydującej batalii wygrała z PSP 2 w Brzesku 2:1. Tym samym młodzi sportowcy z „Dwójki”, z jedną porażką w turnieju, zostali wicemistrzami województwa.

Wyniki spotkań:
PSP 2 Brzesko – SP Zakrzów 2:0
PSP 2 Brzesko – SMS Wieliczka 3:2
PSP 2 Brzesko – SP 3 Limanowa 2:2
PSP 2 Brzesko – SP 11 Nowy Targ 1:2

Podopieczni trenera Mateusza Urbana zagrali w składzie: Patryk Czosnek, Jakub
Dudzik, Oliwier Goryczko, Sebastian Kania, Szymon Put, Karol Sala, Maciej Sambor,
Patryk Szałas, Szymon Szewczyk i Szymon Wawryka.