Miniony rok był nad wyraz obfity w sukcesy sportowe osiągnięte przez przedstawicieli gminy Brzesko. Nasi rodzimi sportowcy zaznaczali swoją obecność podczas wydarzeń różnej rangi – od Mistrzostwa Małopolski aż po europejskie i światowe czempionaty. W związku z tym kierownik Biura Promocji przy Urzędzie Miejskim w Brzesku Krzysztof Bigaj wyszedł z propozycją reaktywowania organizowanego przed laty plebiscytu na Sportowca, Trenera, Drużynę i Mecenasa Sportu Gminy Brzesko.
W plebiscycie w kategorii NAJPOPULARNIEJSZA DRUŻYNA nominowany został nasz lekkoatletyczny zespół chłopców – mistrzów Małopolski w sztafetowych biegach przełajowych. Aby oddać głos na naszą szkołę klikamy w poniższy link:
http://www.brzesko.pl/?page_id=43306

Głosować możemy również w innych kategoriach do 22 kwietnia 2017 roku.