W dniach 12 i 13 lutego 2019 r uczniowie klas 3 oddziałów gimnazjalnych oraz uczniowie klas 8 wraz z nauczycielami uczestniczyli w Powiatowych Targach Edukacyjnych, które jak co roku odbyły się w Powiatowym Centrum Edukacji w Brzesku.

Młodzież miała możliwość zapoznania się z kierunkami, które planują uruchomić szkoły ponadgimnazjalne i ponadpodstawowe od września 2019 roku. Gimnazjaliści i ósmoklasiści mogli porozmawiać ze starszymi kolegami na temat szkoły, w której planują dalej uczyć się, zapytać, nie tylko

o ofertę edukacyjną, ale także o atmosferę w szkole, zajęcia pozalekcyjne oraz zadać wiele innych, nurtujących ich pytań. Dużym zainteresowaniem cieszyły się spoty promocyjne szkół, prezentacje multimedialne oraz stanowiska interaktywne, przy których każdy mógł dokładnie poznać profil danego kierunku.

{gallery}pte2019{/gallery}