Wspaniałą, przedświąteczną niespodziankę sprawili najmłodszym pacjentom brzeskiego szpitala pracownicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku. Pani dyrektor Karina Legutek wraz z panią kierownik Oddziału Dziecięcego biblioteki Bernadetą Klimek przekazały pięknie wydane, ciekawe książki dla dzieci i młodzieży przebywającej na Oddziale Dziecięcym SP ZOZ w Brzesku. Dzieci, które w tym czasie przebywały w sali szkolnej zabrały ze sobą wybrane książki, zaś pozostałe uzupełniły biblioteczkę zlokalizowaną w klasie szkolnej na Oddziale Dziecięcym. W podziękowaniu za książkowy upominek pacjenci, nauczyciele oraz pani oddziałowa Anna Rogóż wręczyli gościom ręcznie wykonaną choinkę i złożyli im świąteczne życzenia. Zapraszamy wszystkich do korzystania z biblioteczki w klasie szkolnej: od najmłodszych przez przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej aż po młodzież ze szkół ponadpodstawowych. Każdy może znaleźć interesujący dla siebie tytuł. Czytanie
ubogaca i sprawia, że czytelnik „żyje podwójnie” .