,,Rodzinny Talent Show’’ jest jedną z atrakcji związaną z obchodami 30-lecia Naszej Szkoły. Jego celem jest integracja rodzin z naszą szkolną społecznością oraz możliwość prezentacji różnorodnych talentów rodzinnych.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-6 wraz z członkami rodzin (mama, tata, brat, siostra, babcia itp.). Nie może to być kolega/koleżanka. Termin konkursu: 28 kwietnia 2016 r. (kl.1-3:2 i 3 godz.lekcyjna, kl.4-6: 4 i 5 godz.lekcyjna)

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach: klasy 1-3, klasy 4-6. W konkurencji powinny wziąć udział min.2 osoby a max.5. Maksymalny czas przeznaczony na występ wynosi 3 min. W czasie wszystkich występów prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Uczestnicy konkursu przed występem proszeni są o przedstawienie się i krótkie opisanie tego co przygotowali.

Ze względów organizacyjnych wszyscy chętni do wzięcia udziału w ,,Rodzinnym Talent Show” proszeni są o oddawanie organizatorom Kart Zgłoszeń najpóźniej do dnia 18.04.2016 r. (wraz z ewentualnym podkładem muzycznym na pen-drive). Karty można odebrać u organizatorów konkursu.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Czekamy na przemyślane i kreatywne występy

Organizatorzy: Jadwiga Kasperska Alicja Pawlina Magdalena Płachta Kamil Stanczykiewicz