28 kwietnia w naszej Szkole odbył się Rodzinny Talent Show. W konkursie brali udział nasi uczniowie wraz z członkami swoich rodzin, aby zaprezentować swoje różnorodne talenty. Podczas występów mogliśmy podziwiać: śpiew, taniec, skecz, grę na instrumentach a nawet dekorację ciast.

Uczestnicy zostali powitani przez Panią dyrektor Urszulę Białkę, która życzyła wszystkim uczestnikom udanych występów i podkreśliła, że konkurs został zorganizowany aby uświetnić obchody 30- lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku.
Uczestników oceniało jury w składzie: Jadwiga Kasperska, Alicja Pawlina, Joanna Kołodziej oraz Andrzej Piotrowski. Ze względu na wysoki poziom wszystkich występów, oceniający mieli duże trudności z wyłonieniem zwycięzców. Po długich i burzliwych naradach jury ogłosiło w końcu wyniki:

I miejsce:
Klara Filipowska z kl. 4a wraz z kuzynem Janem Jastrzębskim (gra na skrzypcach);

II miejsce: Milena Kuta z kl. 5a, Julia Kuta z kl. 3b wraz z rodzicami: Panią Anetą i Panem Marcinem (śpiew i taniec);
III miejsce: Julia Strojny z kl. 4c z mamą Panią Urszulą Strojny (śpiew).

Pani dyrektor wręczyła nagrody najlepszym uczestnikom, a wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy.
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ!
Organizatorzy konkursu: Jadwiga Kasperska, Alicja Pawlina, Magdalena Płachta i Kamil Stanczykiewicz.

{gallery}/rtshow{/gallery}