Konkurs na wesołego stracha na wróble cieszył się w naszej szkole nadspodziewanym zainteresowaniem. Zakwalifikowało się do niego 38 prac, które aktualnie są powodem uśmiechów zdobiąc korytarz naszej szkoły. Wszystkie są wykonane z wielką starannością i każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Bardzo ciężko było wyłonić spośród nich te, które zasługują na podium.

Jury przyznawało punkty za zastosowanie materiałów naturalnych, oryginalność, walory estetyczne oraz humorystyczne, a po ich podliczeniu wyłonili się następujący zwycięzcy:

Klasy I-III

1. Sieniatecka Emilia 2b

2. Dudek Emilia 2b

3. Wiatr Milena 2b

Klasy IV-VI

1. Czerczak Maja

2. Duda Gabriela

3. Gacek Oliwia

Ponadto jury postanowiło przyznać nagrody “rodzinne” rodzeństwom za piękne pary strachów:

1. Gurak Nadia i Dawid

2. Wiśniowska Magdalena i Krzysztof

3. Sady Wiktoria i Karol

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie za zaangażowanie, a rodzicom za nieocenione wsparcie.