19 marca 2015 roku odbyła się XXIV edycja Międzynarodowego Konkursu „KANGUR Matematyczny”. W naszej szkole Kangur został zorganizowany i przeprowadzony po raz 15- ty. Wzięło w nim udział aż 165 uczniów klas II – VI , w tym 37 w kategorii Żaczek, 71 w kategorii Maluch i 57 w kategorii Beniamin.

Konkurs przeprowadziła komisja konkursowa w składzie: mgr Maria Cebula, mgr Monika Reczek, mgr Agnieszka Węgrzyn, mgr Beata Derus i mgr Aleksandra.

 

Oto nagrodzeni uczniowie:

Kategoria: ŻACZEK

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymują: Jan Kobyłecki 2c, Beata Stalmach 2d, Martyna Szemer 2b, Kamila Nycz 2a i Bartosz Dumański 2c.

Kategoria: MALUCH KL.3

Wiktoria Włodarczyk kl. 3 a uzyskała wynik Bardzo Dobry i jest zaproszona na uroczyste podsumowanie XXIV edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”, które odbędzie się 17 czerwca 2015 roku (środa) o godz.10.00  na Uniwersytecie Jagiellońskim w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki. Na uroczystość zaproszono Laureatów i uczestników, którzy uzyskali Wynik Bardzo Dobry. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymują: Ewa Wawryka 3a i Filipowska Klara 3a.

Kategoria: MALUCH KL.4

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymują: Wiktor Cierniak 4b , Anna Żółtek 4a i Emil Plichta 4a.

Kategoria: BENIAMIN KL.5

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymują: Adam Lutyński 5c i Mateusz Sacha 5c.

Kategoria: BENIAMIN KL.6

Wyróżnienie w tej kategorii otrzymuje: Remigiusz Mietła 6b.

 

Serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych „matematycznych” sukcesów!

{gallery}kangur_wyniki{/gallery}