Świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami i wraz z nadchodzącą zimą przygotowujemy się na Boże Narodzenie. Oddział Dziecięcy w szpitalu zmienił swoje dekoracje na zimowe, a w sali dziennej stoi już piękna choinka. W tych okolicznościach lecznicę odwiedził niecodzienny gość. Święty Mikołaj z długą, białą brodą pojawił się wśród dzieci, ich rodziców i pracowników oddziału w przeddzień 6 grudnia. Przybył on wraz z prezentami, w których znalazły się maskotki, książki, gry, kredki, zabawki
oraz słodycze. Święty Mikołaj wręczał podarunki wszystkim dzieciom przebywającym na oddziale.
Uśmiechy zagościły na ich twarzach, a cały oddział wypełnił się dziecięcą radością. Wizyta Świętego Mikołaja zakończyła się świątecznym błogosławieństwem i życzeniami zdrowia dla wszystkich.
(zdjęcia: SP ZOZ Brzesko)