Uczennice klas szóstych i piątych z naszej szkoły, zostały zaproszone do wzięcia udziału w turnieju piłki ręcznej z okazji Święta Patrona Szkoły o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jadownikach.

Wielką niespodzianką i atrakcją tego turnieju był przyjazd znakomitego zawodnika, 133-krotnego reprezentanta Polski w piłce ręcznej, Pana Artura Siódmiaka. „Król Artur”, po zakończeniu zawodów, opowiadał o przebiegu swojej kariery, o życiu prywatnym i obecnie zawodowym, a także odpowiadał na pytania licznie zgromadzonej publiczności. Nie obyło się również bez sporej ilości rozdanych autografów i pamiątkowych zdjęć z naszym reprezentantem.

Nasza drużyna, której opiekunem był mgr Marcin Gromadzki, wywalczyła drugie miejsce, a zagrała w składzie: Julia Szyc (bramkarz), Agnieszka Rudnik (kapitan), Amelia Pytel, Oliwia Wolny, Klara Kaczmarek, Weronika Kural, Kinga Ruchała, Martyna Adamczyk, Anna Szewczyk, Amelia Borowiec, Klaudia Haber, Zuzanna Kotyńska, Emilia Szydłowska, Klaudia Frey i Nicole Gajec.

Wyniki spotkań:

PSP 2 Brzesko – PSP 3 Brzesko 6:1

PSP 2 Brzesko – PSP Okocim 4:2

PSP 2 Brzesko – PSP 2 Jadowniki 1:4

 

{gallery}spotkanie_siodmiak{/gallery}