12.maja 2016 r. po raz piąty odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki Angielskiej. Wzięło w nim udział szesnastu uczniów klas 1-3 oraz trzynastu uczniów klas 4-6.

Tym razem konkurs cieszył się największą popularnością wśród drugoklasistów, których wystąpiło aż dwunastu. Komisja (Jadwiga Kasperska, Joanna Kołodziej, Alicja Pawlina, Andrzej Piotrowski) oceniająca miłośników piosenki angielskiej brała pod uwagę: wymowę, zgodność z tekstem, stronę muzyczno-wokalną, rozumienie tekstu, a także ogólny wyraz artystyczny. A oto wyniki konkursu:

Klasy 1-3:
1 miejsce – Emilia Nosal 2 f
2 miejsce – Amelia Salomon 2 a
3 miejsce – Julia Buzdygan 1 e
Wyróżnienie – Marianna Gawenda 2 f
Klasy 4-6:
1 miejsce – Julia Strojny 4 c
2 miejsce – Magdalena Dudek 6 b
3 miejsce – Maja Majdyś 5 c
Wyróżnienia – Patrycja Sumara 5 c oraz Anastazja Biernat 5 c
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy a zwycięzcom gratulujemy ☺