W naszej szkole w dniach od 29.06-9.07.2015r. odbyła się półkolonia zorganizowana dla dzieci ph: „Wakacyjne rytmy”. W zajęciach wzięło 90 dzieci z gminy Brzesko. W czasie półkolonii odwiedziło nas Mobilne planetarium, Wirujące farby i przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Brzesku.

Zorganizowana została piesza wycieczka na ranczo „Pasja”. Odwiedziliśmy Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne, aby wziąć udział w konkursie piosenki z okazji obchodów „Dnia Solidarności”, uczestniczyć w zabawie tanecznej. Mieliśmy również przyjemność spotkać się ze znanymi muzykami miejskiej orkiestry dętej oraz zapoznać się z polskimi tańcami ludowymi i strojami regionalnymi. Cała półkolonia upłynęła w bardzo miłej i przyjaznej dla dzieci atmosferze. Miłe doświadczenia i nowe przyjaźnie na długo pozostaną w ich pamięci.

{gallery}wakacyjne_rytmy{/gallery}