Drodzy Uczniowie!

Zbliżają się Walentynki, dlatego Samorząd Uczniowski pragnie podtrzymać tradycję poczty walentynkowej. Jednak z wiadomych względów musimy zmienić w tym roku sposób wykonania i dostarczenia do Was kartek walentynkowych.

Wykonane kartki będziecie przesyłać na e-pocztę walentynkową,

a opiekunowie SU prześlą na Waszą.

– Kartkę wykonaną w wersji elektronicznej w dowolnym formacie należy przesłać na pocztę su@sp2brzesko.pl do 10 lutego 2021r.

– Prosimy, aby w nazwie pliku oraz w tytule podać imię i nazwisko oraz klasę osoby, która ma otrzymać kartkę.

Wszystkie kartki zostaną do Was wysłane 14 lutego.

Samorząd Uczniowski !

Uwaga!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego ogłaszają również konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową!

kategoria:

klasy 1 – 3

klasy 4 – 8

Celem konkursu jest rozwijanie poczucia estetyki, pomysłowości i kreatywnego myślenia.

Kartkę można wykonać dowolną techniką na komputerze lub w formie papierowej. Prace w formie papierowej prosimy o zeskanowanie lub sfotografowanie i przesłanie na pocztę.

Mile widziane są wpisy samodzielnie ułożonych życzeń! (bez podawania danych adresata)

Na Wasze prace konkursowe czekamy do 10 lutego 2021r. Prace prosimy przesyłać na adres : su@sp2brzesko.pl , w tytule wpisać KONKURS.

Życzymy miłej zabawy!

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego