WielkaMOC Kiermasz rękodzieła i dekoracji świątecznych na rzecz Oliwki Dzień

dobiegł końca. Nie mógłby się odbyć bez wparcia wszystkich Was!

DZIĘKUJEMY współorganizatorom:

❤ Stowarzyszeniu

Nasze Dzieci

Pani Katarzyna Martyka za dopilnowanie formalnej strony przedsięwzięcia i dostarczenie puszek na zbiórkę

❤ Radzie Rodziców zarówno za pomoc organizacji, jak i wsparcie finansowe
DZIĘKUJEMY też ❤ Pani Dyrekor ZSP Urszuli Białce za pełną akceptacje przedsięwzięcia, wsparcie, udostępnienie sal do prac i terenu szkoły wraz ze sprzętem do kiermaszu.
Ponadto DZIĘKUJEMY:

– za udostępnienie namiotów ❤ Powiat Brzeski, ❤ Pan Starosta Andrzej Potępa, ❤ Pan Maciej Podobiński

– za udostępnienie miejsca sprzedaży produktów z kiermaszu na Placu Targowym ❤ Pan Burmistrz Tomasz Jan Latocha, aby wyjść z kiermaszem do szerszego kręgu mieszkańców gminy

– za udostępnienie miejsca sprzedaży produktów z kiermaszu przy ❤ Biurze Podróży Wakacje.pl Brzesko

– za wydrukowanie banneru ❤ ProReklamy.pl Michał Pitaś
– za dostarczenie półproduktów, z których wykonywane były przedmioty na kiermasz
❤ Kwiaciarnia ASTER

❤ Salon Kwiatowy Bazzar
❤ Zielony Zakątek- Brzesko
❤ Pracownia Stolarska z aptekarską dokładnością
❤ Tartak “Pień”
❤ Szwalnia Progres Polska przeszywanie, krojenie, wszywanie

❤ Raf-Mar Pracownia Cukiernicza Małgorzata Zych
❤ Królewska. FPHU. Cukiernia. Król D.
❤ rodzicom, którzy wraz z dziećmi zaangażowali się w akcję “Pieguski dla Oliwki”

– za przekazanie bonów na usługi kosmetyczne
❤ Nail Art House “Lakierownia” Centrum Szkoleniowe

Daria Niemiec

– za przygotowanie przekąsek oraz kawy i herbaty, które można było posmakować na kiermaszu w sobotę
❤ Restauracja RZYM Brzesko

– za uszycie kotków Figaro – zarówno małych, jak i dużych ❤ “Grupie Szyjącej Serduszka dla Marcelka”
– za wykonanie przedmiotów na kiermasz:
❤ Koło Gospodyń Wiejskich “Tradycja” z Jadownik
❤ Koło plastyczne p. Ani Serwin
❤ Warsztat Terapii Zajęciowej w Brzesku
❤ Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej Łysa Góra
❤ Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Szczepanowie
❤ Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Jadownikach
Nie jesteśmy w stanie wymienić tutaj wszystkich ludzi dobrej woli, którym należą się słowa ogromnej wdzięczności. Jest ich niezliczona ilość! Od tych, którzy podarowali przepiękne przedmioty – wręcz małe dzieła sztuki, wartościowe fanty na licytacje, poprzez ludzi służących radą, dobrym słowem, gestem, przychodzących na kiermasz by wrzucić datek do puszki, aż po dzieci, które przynosiły w swoich drobnych piąstkach kamyczki “na obrazki”. Wielu darczyńców chciało pozostać anonimowymi.
Niejednokrotnie wzruszenie chwytało nas za gardło, a dobro, którym się dzieliliście ogrzewało nas w te chłodne dni i motywowało do dalszego działania. Z tych wszystkich kropli zebrało się morze dobroci. Udowodniliście, że działając wspólnie mamy naprawdę Wielką MOC.
Mamy nadzieję, że to wsparcie setek serc doda sił Oliwce i jej rodzinie.
Oliwko, jesteśmy z Tobą! ❤