Pod takim hasłem w dniu 10 grudnia br. została zorganizowana szkolna lekcja profilaktyki, poprzedzona lekcjami wychowawczymi. W tym dniu odbył się finał konkursu „Wierzymy w siebie – odrzucamy nałogi!”, w którym uczniowie klas 5-8 zaprezentowali swoje pasje, talenty, umiejętności, zainteresowania i promowali zdrowy tryb życia bez nałogów. Oprócz wspaniałych „stoisk” przygotowali również plakaty i hasła promujące życie bez używek, za to w gronie świetnych przyjaciół.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce – klasa 6f
II miejsce – klasa 6d
III miejsce – klasa 6e

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i firmie CINEMAT PROJEKT za ufundowanie nagród w konkursie.

Gratulujemy laureatom, dziękujemy wychowawcom i uczniom za zaangażowanie, i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych lekcjach.

Zespół ds. profilaktyki.