29 kwietnia 2015r. SKO  we współpracy  z Samorządem Uczniowskim  oraz świetlicą szkolną zorganizowały wiosenną dyskotekę dla klas 1-3 oraz 4-6. To już kolejna dyskoteka  charytatywna w tym roku szkolnym . Tym razem pomagaliśmy Miłoszowi, uczniowi naszej szkoły. Wyznaczyliśmy sobie szczytny cel, by funduszami z zabawy pomóc w zakupie wózka dla chłopca.

Chętnie włączyli się do tej akcji rodzice, trójki klasowe i indywidualni darczyńcy. Przygotowano ciasto, ciasteczka i napoje do “Słodkiej Kawiarenki”, która przez cały czas dyskoteki gościła tłumy dzieci i rodziców. Wszyscy  pokazali wielkie serca, udzielając swej pomocy w przygotowaniu kawiarenki.Dochód z dyskoteki to prawie 2500 zł

Szczególnie serdecznie dziękujemy rodzicom za pracę w kawiarence!

 

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,

że tylko to wszystko, co robimy dla  innych, jest tym,

co naprawdę warto robić”

                                                                                            Carroll Lewis

{gallery}dyskoteka_milosz{/gallery}