Wyniki IV SZKOLNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK 2017 r
pod hasłem „Cicha noc, święta noc…”

 

Kategoria: Oddziały gimnazjalne
SOLIŚCI
1. miejsce: Hanna Gorczyca klasa 2c Gim
1. miejsce: Zuzanna Patulska klasa 3h Gim

ZESPOŁY
1. nagroda 
Anna Puzia 2dGim, Wiktoria Gurgul 2dGim, Ewelina Malik 2eGim,
Brygida Rudnik Gim2e, Krystian Czesak Gim2e, Wiktoria Wąs Gim2e,
Nikola Ciastoń 3f Gim , Kinga Rudnik 3fGim

Kategoria: klasy IV-VII
SOLISCI
1. miejsce: Julia Kuta klasa 5d
1. miejsce: Milena Kuta klasa 7a
2. miejsce: Julianna Stawiarz klasa 4a

Wyróżnienie:
Kinga Tucznio klasa 4b
Martyna Augustyn klasa 5c
Paulina Topolska klasa klasa 5d


ZESPOŁY
1. miejsce: Kinga Gicala, Anna Janas klasa 4a
1. miejsce: Maja Leśniak, Wiktoria Wójcik, Barbara Zoremba klasa 4c

2. miejsce: „Świąteczne nutki” Marianna Gawenda, Emilia Nosal klasa 4f
2 miejsce: Gabeiela Nosal, Emilia Dziedzic klasa 5c


Wyróżnienie:
Emila Cichońska, Emilia Sienatecka, Julia Żak klasa 4b
Zespół „Mali kolędnicy” klasa 6b
Zespół „5+1” Anastazja Gałek, Anastazja Biernat, Maja Majdyś, Weronika Warzecha, Oliwia Kukułka, Szymon Opoka klasa 7c


Kategoria: Oddziały przedszkolne
SOLISCI
1. miejsce: Greta Stalmach 0b
1. miejsce: Zuzanna Kucharska 0b

ZESPOŁY
1. nagroda: Zespół z oddziału przedszkolnego 0a

Kategoria: klasy I-III
SOLIŚCI
1. miejsce: Klara Plichta klasa 1a

1. miejsce: Martyna Mendel klasa 3d

2. miejsce: Joanna Górska klasa 1a
2. miejsce: Mikołaj Martyka klasa 1c


Wyróżnienie:
Magdalena Kaczor klasa 1b
Amelia Szydłowska klasa 1b
Liliana Gibała klasa 3f


ZESPOŁY
1. miejsce : Zespół klasy 1e
1. miejsce: Emilia Płachta, Julia Bartman, Magdalena Kołodziej,
Zofia Pacura klasa 3b

2. miejsce: Julia Buzdygan, Nadia Grabka, Julia Syga,
Anastazja Ważydrąg, Lena Łukowicz, Amelia Witkowska,
Olga Bronkowska, Klaudia gałek, Hanna Hościło klasa 3e

Wyróżnienie:
Aleksandra Kita, Nadia Toroń, Dominik Kłeczek klasa 3c
Jakub Stalmach, Julia Augustyn, Karina Put, Wiktoria Borowiec, Dominik Karwasiński klasa 3d
Emilia Śliwa, Oliwia Majerska, Zuzanna Żurek klasa 3f


GRATULUJEMY!

Powyżej wymienionych laureatów konkursu zapraszamy 20 grudnia 2017 r (środa) godzina 8.00 (1 lekcja) na wręczenie nagród, wspólne pamiątkowe zdjęcie oraz koncert laureatów pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach.

Koncert laureatów i rozdanie nagród odbędzie się na dużej sali gimnastycznej.
Prosimy wszystkich laureatów nagród w każdej kategorii o przybycie w strojach, w których wzięli udział w konkursie. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu !