Konkurs ten był częścią II etapu Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno–Ekonomicznego SKO i odbył się we czwartek 14 maja 2015 r. Wzięło w nim udział 21 uczniów z 7 szkół: PSP nr 3 Brzesko, PSP Okocim, PSP Szczepanów, PSP Mokrzyska, PSP nr 2 Jadowniki , PSP Jasień i PSP nr 2 Brzesko. Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania 5 zadań otwartych i maksymalnie mogli zdobyć

Konkurs trwał 45 minut i został przeprowadzony zgodnie z regulaminem. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja nauczycieli matematyki w składzie: mgr Natalia Sambor, mgr Małgorzata Stalmach, mgr Agnieszka Węgrzyn i mgr inż. Aleksandra Jaworska.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Klara Kaczmarek PSP nr 2 Brzesko

II miejsce: Maja Kluz PSP nr 2 Brzesko

III miejsce: Szymon Niedźwiecki PSP Mokrzyska

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Dziękujemy serdecznie za pracę w komisji paniom: Natalii Sambor i Małgorzacie Stalmach, a paniom z SKO za miłą współpracę.