Drodzy rodzice, nauczyciele, uczniowie i przyjaciele naszej szkoły! Zapraszamy do głosowania za pomocą Internetu w Konkursie dla SKO (etap krajowy). Nasza kronika SKO znalazła się wśród 11 najlepszych. Reprezentujemy Małopolskę! Jesteśmy z tego bardzo dumni!Szkoła, która otrzyma najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Internautów w wysokości 10 tys. złotych

To od Was zależy czy zdobędziemy nagrodę!!!

                                       Sposób głosowania:

-wejdź na stronę www.sko.edu.pl/konkurs/

-wypełnij formularz rejestracyjny

-na swoją pocztę otrzymasz link aktywacyjny, kliknij na niego

-zaloguj się na stronie i oddaj glos na naszą kronikę SKO

 

Uwaga!!!!

Zachęć swoich najbliższych i znajomych. Każdy głos się liczy!

Głosujemy do 10 września !!!

 

Czekamy na wasze głosy!

Z góry dziękujemy!