Drodzy Uczniowie!
Zachęcamy Was do zbierania zakrętek plastikowych, akcja cały czas trwa.
Pragniemy przypomnieć, że zakrętki oddawane są na rzecz Uczniowskiego Funduszu Wsparcia, działającego w naszej szkole od 2012r. Środki za zakrętki lub zakrętki przekazywane są osobom potrzebującym pomocy w naszej szkole.
Przez te lata wsparliśmy już wielu uczniów. To Wy zbierając i oddając zakrętki wywołujecie uśmiech u Swoich Kolegów i Koleżanek, poszkodowanych najczęściej przez chorobę. Poprzez ten gest czują Wasze wsparcie, wiedzą, że nie są sami.
W ubiegłym roku szkolnym wspieraliście Marcela i Oliwię. Teraz naszej pomocy potrzebuje Kamil (absolwent naszej szkoły).
Zakrętki należy zostawiać w pojemnikach znajdujących się pod schodami, przy obu wejściach szkoły (zejście do szatni). Do worka lub siatki powinna być przypięta metryczka z Waszymi danymi (imię, nazwisko, klasa oraz ilość zakrętek w szt.). Metryczki te będą zabierane przez Panie z portierni, które przekażą je osobom odpowiedzialnym za zbiórkę.
Za przyniesione zakrętki każdy uczeń otrzyma pozytywny wpis w „uwagach” a uczniowie, którzy będą mieli największą ilość zakrętek na swoim koncie, zostaną nagrodzeni na zakończenie roku szkolnego.
Akcję zbierania zakrętek prowadzimy we współpracy z Caritas działającą przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku.
Osoby odpowiedzialne:
Elżbieta Gibas
Anna Serwatka
Ks. Wojciech Werner